gunundehaber.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

God Told Me To (1976)dodany: 24/06/2011

Gatunek:
Horrory
Data Dodania:
24/06/2011
Wyświetleń:
2215
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

W Nowym Jorku ma miejsce seria zbrodni, które tak naprawdę nie wskazują, aby sprawcy mieli jakiś motyw: snajper zabija ludzi z wieżyczki wodnej, ojciec morduje całą swoją rodzinę, gliniarz (Andy Kaufman) otwiera ogień podczas parady z okazji dnia św. Patryka. Jedyne co łączy te zbrodnie jest takie samo wyjaśnienie : 'Bóg mi kazał'. Podczas śledztwa, katolicki detektyw Peter Nicholas (Tony Lo Bianco) jest coraz bardziej zaniepokojony dowodami o Chrystusopodobnym osobniku - Bernardzie Phillips'ie (Richard Lynch), który pojawil się każdemu z zabójców. Detektyw nie może oprzeć się wrażeniu, że jego własny los jest w jakiś sposób połączony z tą tajemniczą istotą. Kiedy coraz bardziej zbliża się do odkrycia prawdy, jego najgorsze obawy zaczynają się potwierdzać.


God Told Me To (1976)dodany: 24/06/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18212 Online:78 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze gunundehaber.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis gunundehaber.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.